ÚVOD

Dobrý den, vítám Vás na stránkách studia IDENTIFY, které se zabývá vším spojeným s interiérovým designem.

Moje jméno je Tomáš Jedlička a chtěl bych Vás v této sekci seznámit s mojí historií a vztahu k interiéru a designu.

Ze všeho nejdřív bych chtěl zmínit citát od mého oblíbeného grafika: “Design can be art. Design can be aesthetics. Design is so simple, that's why it is so complicated.”

- Paul Rand -    

CESTA

Už na střední škole jsem si říkal, že by mě bavilo tvořit a zanechávat za sebou něco. Prvně mě to táhlo ke stavařině, ale po úspěšných vstupních zkouškách na vysoké školy jsem se naštěstí rozhodl pro tu pravou.

Studium na Mendlově univerzitě v Brně bylo velkým přínosem pro moje rozvíjení a nastartování nadšení pro vytváření interiéru, které mám dodnes. Na Lesnické a dřevařské fakultě jsem poznal zajímavé osobnosti, kterým bych chtěl tímto poděkovat za trpělivost, inspiraci a zkušené objasnění problematiky spojené s vytvářením prostoru. Také bych chtěl poděkovat lektorům v TEI Larisas - nábytkový design Karditsa, v Řecku.

Konečně jsem měl pocit, že dělám něco, co má cenu. Myslím si to doteď a jsem rád, když můžu vytvořit něco nového a zanechat to pro spokojené uživatele. Vždy je dobré vytrvat v tom, co vás baví! Začalo to už na škole, kde jsem si uvědomil, že jsem našel svoji kreativní cestu.

FILOZOFIE

Momentálně se snažím vždy, co nejvíce porozumět dané situaci a proměnit požadované ve zcela funkční prostor, který bude hlavně sloužit potřebám v bydlení. Vždy mě příjemně potěší, když zlehčím každodenní život.

Důležité je pro mě, dělat věci správně! Někdy mám pocit, že trh je nasycen nepřebernou řadou nekvalitní práce a informací, že je vždy dobré se dlouze nadechnout a spíš dvakrát změřit a pak jednou správně říznout.

- Tomáš Jedlička -