PRIVÁTNÍ SEKTOR

Studio IDENTIFY je schopno nabídnout spolupráci při vytváření Vašeho interiéru už od samotného začátku. Stačí se pouze rozhodnout a sjednat schůzku.

Nevíte přesně, jak byste správně měli svůj interiér začít měnit? Nevadí, když se obrátíte na nás, nebude v tom problém, ba naopak bude zábava vidět, jak Váš prostor dostává podobu, kterou jste si předtím nedokázali přesně představit.

Jsme schopni Vám pomoci navrhnout a realizovat prostory ložnic, pracoven, obývacích a dětských pokojů, toalet a koupelen, chodeb a předsíní a v neposlední řadě i prostory kuchyně a jídelny.


Rádi však vidíme Váš byt či dům jako celek, kde každý čtvereční metr bude plně koncepčně využit zcela pro Vás.

Nevíte jaký materiál použít? Vše v pořádku, budeme volit materiál a barvy vždy tak, aby jste byli spokojeni a řešení bylo v rámci pohodlného bydlení. Rádi poradíme.

Navrhování interiéru je organický proces, do kterého budete přizváni a schopni ovlivnit jeho první směřování. O zbytek se Vám postará profesionální tým studia IDENTIFY.

KOMERČNÍ SEKTOR

Nabízíme podporu v oblasti komerčních interiérů na úrovni architektonicko-výtvarné studie, vizualizace a realizace.

Rádi vymýšlíme nábytkově atypické řešení, ale i typový nábytek dokážeme v návrhu uplatnit. Zde záleží v jakém finančním horizontu se projekt pohybuje.

Navrhujeme prostory hotelů, restaurací, nočních podniků, kanceláří, školské zařízení a dále také všechny obchodní a firemní prostory.