Zde si ukážeme, co se dá vytvořit v jednom prostoru. Následující galerie zachycují 5 variant stejného bytu. Ověřte si, který styl je Vám nejbližší!

Studio IDENTIFY rádo zjistí Vaše reakce a styl či kombinace stylů, o kterých si myslíte, že jsou vhodné pro Váš prostor.

ČISTÝ

Svěží styl, který svojí podstatou nepřidělává komplikace v užívání interiéru. Přináší přehlednost v podobě kontrastu barev a čistých linií bez zbytečných nabubřených detailů. Vhodný pro snadnou organizaci a úklid.

Charakteristika: čisté linie, minimalismus, kontrast, přehlednost a jednoduchost

Materiály: masivní dřevo, LTD, sklo, kůže, kov, textilie

 

ELEGANTNÍ

Styl, který hlavně upoutá usedlejší obyvatele. Prostor přináší pohodovou, útulnou atmosféru čerpanou z historizujících zdrojů. Větší detailnost přispívá k pocitu bezpečení a stability interiéru.

Charakteristika: historizující linie, stabilita, luxus, útulné prostředí a zabezpečení

Materiály: masivní dřevo, sklo, kůže, textilie, kámen

 

ASIE

Styl, který čerpá z Asie hlavně z Japonska. Prostor je charakteristický pro svěží atmosféru a přírodní charakter. Styl je cílen na skupinu obyvatelů se vztahem k přírodě a pravidlům.

Charakteristika: východo-asijské rysy, přiroda, svěží atmosféra, řemeslné detaily

Materiály: masivní dřevo, textilie, kámen, přírodniny

 

AFRIKA

Je stylem exotickým, který ukazuje na racionální nábytek afrického kontinentu. Přináší cestovatelského ducha a dobrodružnost.

Charakteristika: africké linie, stabilita, cestování, masivní nábytek a zvědavost

Materiály: masivní dřevo, kůže, textilie, kámen, přírodniny

 

SUROVÝ

Styl, který dokonale skloubí minimalismus a surový přírodní charakter. Prostor přináší svěží, přírodní ráz, kde najdete pouze předměty pro prostor určené. Díky kontrastu technologie a surových přírodních materiálů vzniká charakteristická moderní atmosféra.

Charakteristika: surové linie, příroda, technologie a kontrast

Materiály: masivní surové dřevo, sklo, kůže, kámen, přírodniny, cihla