OBJEM ZAKÁZKY

Ze všeho jako první se musíte s námi spojit. Kontaktní údaje naleznete v sekci KONTAKT.

Rádi si s Vámi domluvíme schůzku. Preferujeme se sejít v řešeném prostoru, avšak není problém se s Vámi setkat v restauraci kavárně nebo v kanceláři.

Důležitým bodem první schůzky je si ujasnit rozsah a způsob spolupráce. Domluvení zakázky je zcela zdarma! Platíte pouze za výstup.

Po upřesnění zakázky a objemu práce Vám designér nabídne časový harmonogram a později zašle cenovou nabídku na Vámi požadované práce.

Vašim odsouhlasením postupu a ceny se nastartujete příprava smlouvy k podepsání a celý návrh se může rozběhnout.

NÁVRH

Nutné bude pro naše studio získat potřebné informace. To znamená zjistit Vaše požadavky na navrhovaný prostor a specifika.

Po zaměření, nafocení nebo předání vhodné dokumentace a informací řešeného interiéru, budeme zpracovávat návrh dle domluvy.

Přibližně za jeden týden se znovu uvidíme nad rozpracovanými návrhy, kde se vybere jedna varianta k finálnímu výstupu a vizualizaci.

Koncem dalšího týdne se uskuteční předání konečného návrhu v podobě fotorealistických vizualizací, výkresů atypických prvků a nábytku i případně grafického portfolio subdodávaných typových prvků. Vše zcela podle dohody a rozsahu smlouvy.

V téhle chvíli Váš interiér může být realizovaný dle našich návrhů.

REALIZACE

Pokud budete vyžadovat realizaci námi zpracovaného návrhu, tak je to úplně v pořádku. Studio spolupracuje s partnery v realizaci interiéru a výrobci nábytku.

Navíc, pokud se rozhodnete s námi realizovat, dostanete návrh zcela zdarma či za symbolickou cenu. Vše je individuální a záleží na rozsahu zakázky.

Po podepsání cenové nabídky za realizaci interiéru, se zaplatí záloha, která rozbíhá výrobu a poptávku subdodávek. Termín je vždy o domluvě a je přímo odvislý od objemu zakázky.

Instalace a úklid prostor je posledním bodem k předání interiéru - realizace je hotová! Nově bydlíte!